KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491420
nr 1349 1420
Stig Lundqvist
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1973. Olja på pannå, 120x60cm
Stig Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:03:25
28/9 19:23:39